درباره هادی شادی دات کام

شفاف باشید، متفاوت باشید

سلام ; دوست خوب من، خوشحالم که از وب سایت هادی شادی دات کام بازدید می کنی .

من هادی شادی هستم. چند سالی است که در حوزه وب و برنامه نویسی فعالیت می کنم. تو دانشگاه رشته ی نرم افزار کامپیوتر رو تمام کردم. ولی واقعیت این است که دانشگاه جز مدرک ، عایدی دیگری برام نداشت. سال هایی که من در دانشگاه درس می خوندم ، همزمان بود با شروع استارتاپ های اینترنتی ایران از جمله اسنپ و …
منم هر روز خبر های کسب و کار های اینترنتی را دنبال می کردم و به این فکر می کردم که چطوری می تونم برای خودم کسب و کار راه اندازی کنم . ولی واقعیت این بود که، نه سرمایه داشتم و نه دانش فنی این کار رو.

رفتم موسسه ی لایتک شریف و شروع به یادگیری جاوا کردم، چند سالی تو شرکت های تهران مشغول به کار شدم ولی همیشه کار کردن به یکی دیگه و دیدن اینکه آخرش یه برنامه نویس حرفه ای میشم و درنهایت n  تومن پول میگیرم رو اصلا دوست نداشتم. شایدم توان پیمودن این مسیر رو نداشتم.بگذریم…

همیشه مطالعه داستان موفقیت افراد برام علاقمند بود و الانم هست. دوره های زیادی را برای ایجاد کسب و کار اینترنتی به صورت فیلمی و حضوری رفتم. ولی واقعا پیشرفتی در رسیذن به هدفم ، اصلا احساس نمی کردم.

چکیده ی این همه تلاش من این بود که باید برای خودم وب سایت داشته باشم و بر روی این وب سایت شروع به تولید محتوا برای جذب مخاطب و همچنین  تولید محصول برای فروش به علاقمندان راه اندازی کنم.

در همه ی این دوره ها، راه های بسیاری برای ایجاد وب سایت گفته می شد. من بین این همه روش، فقط دوست داشتم خودم از صفر طراحی کنم و خالق کسب و کار خودم باشم. البته باید بگم که علت این پافشاریم توصیه اساتید به استفاده از سیستم های محتوایی آماده بود. ولی بر حسب کنجکاوی ، رفتم همه ی این سیستم ها محتوایی را ( وردپرس ، جوملا ، دروپال و ….) را کامل مطالعه کردم ولی واقعیت این بود که راضی نمی شدم بهم بگن که از سیستم آماده استفاده میکنی!

تا اینکه یکی از دوستام جمله ای رو بهم یادآوری کرد ، ایشون گفتند: ” سایت درست نیاز ولی کافی نیست، تو باید بتونی محصول و همچنین بازاریابی محتوا هم بر روی وب سایتت اجرا کنی، در حالی که تو مرجله ی یک این فرایند وایسادی!بعدش گفت به نظرم برو از وردپرس استفاده کن. و با زمینه ای که داری می تونی در چند روز یه سایت داشته باشی .بعد سایت داشتن تازه خواهی فهمید که چه مراحلی سختی را در پیش داری”

رفتم و این کارو عملی کردم و شروع به یادگیری وردپرس کردم . تا جایی پیش رفتم که الانم درگیر وردپرس هستم و یه تیم درس کردم که بر روی فروش افزونه و قالب وردپرس و خدمات وردپرس مشغولند. این تیم الان اسمش ناب وردپرس هستش و 5 نفر بر روی این وب سایت دارند ، کار می کنند.

5 سال از آن زمان می گذرد و من تصمیم گرفتم این تجربه ای که در این سال ها از ایجاد وب سایت و تبدیل کردن آن به درآمد چند میلیونی را با شما به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحال میشم در این مسیر اگر احساس تنهایی می کنی و یا دوس داری برای خودت کسب و کار راه بندازی با من و همکارنم در هادی شادی دات کام همراه باشید. 🙂

0 استاد مجرب
0 دانشجوی عضو سایت
0 ساعت ویدئو
0 دوره اموزشی